Siłownie

Drukuj PDF

SIŁOWNIE ZEWNĘTRZNE W NASZYM POWIECIE. GŁOSUJMY CODZIENNIE!

Właśnie wystartowała akcja Nestle Porusza Polskę, której główną nagrodą będzie siłownia zewnętrzna we wskazanej lokalizacji. Z naszego powiatu do udziału w konkursie "Nestle porusza Polskę: Porusz swoją okolicę 2017" zgłoszono dwie propozycje lokalizacji siłowni zewnętrznych w Żukowie i Lubiatowie, które spełniają wskazane w regulaminie wymagania.

Do wygrania jest siłownia zewnętrzna. Warunkiem jest uzyskanie odpowiedniej ilości głosów w głosowaniu internetowym, które zgodnie z obowiązującym regulaminem Organizatora odbywa się do 30.06.2017 r.

Nagroda, która czeka na najbardziej aktywne gminy to ogólnodostępna siłownia zewnętrzna składająca się z czterech podwójnych urządzeń: biegacz i orbitrek, rower i jeździec, twister i surfer, drabinka i podciąg nóg pojedynczego urządzenia - wioślarz i tablica wraz z regulaminem siłowni oraz projekt zagospodarowania terenu i montaż o łącznej wartości 16.759 zł.

Głosowanie, które rozpoczęło się w dniu dzisiejszym trwać będzie do 30 czerwca na stronie https://www.nestleporusza.pl/glosowanie. Z naszego województwa wybrana zostanie tylko jedna lokalizacja, która uzyska największą liczbę głosów. Liczy się każdy głos!

Na chwilę obecną prowadzi Choszczno (ok. 1800 głosów), ale nasz Żuków może je dogodzić (2. Miejsce ponad 1050 głosów), trzecie jest nasze Lubiatowo (ponad 80 głosów)

Włącz się do akcji, bo naprawdę warto!

Zapraszamy do głosowania na siłownię:
?w Żukowie - https://www.nestleporusza.pl/glosowanie/glos/488
?w Lubiatowie - https://www.nestleporusza.pl/glosowanie/glos/489