Mistrzostwa Szkół Techniki Samochodowej Województwa Zachodniopomorskiego

Drukuj PDF

Po raz trzeci w Nowogardzie, w dniu 15 września 2017r., odbyły się Mistrzostwa Szkół Techniki Samochodowej Województwa Zachodniopomorskiego. Do rywalizacji stanęły szkoły z Województwa Zachodniopomorskiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 3 TPS:

Wojciech Kostrzewski, Jakub Nowak, Patryk Rzymski, Mariusz Wróbel i rezerwowy Dawid Szewczuk.

Uczniowie, biorący udział w Mistrzostwach, musieli wykazać się ogromną wiedzą jak i umiejętnościami z zakresu szeroko pojętej motoryzacji. Oprócz testów teoretycznych, zadań praktycznych, zawodnicy mieli do pokonania także konkurencje sprawnościowe.

W klasyfikacji końcowej zespołów, Mistrzami Szkół Techniki Samochodowej Województwa Zachodniopomorskiego zostali reprezentanci Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowogardzie (453 pkt). Drugie miejsce zajął Zespół Szkół nr 10 z Koszalina (384 pkt), natomiast na miejscu trzecim znalazł się Zespół Szkół nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego w Pyrzycach (356 pkt).

W klasyfikacji indywidualnej najlepszym uczeniem naszej szkoły był Jakub Nowak, który zajął 5 miejsce.

Gratulujemy i powodzenia w roku następnym.